top of page

Лускунчик

Величезна кількість сімей у всьому світі щорічно планують свої різдвяні свята з обов'язковим відвідуванням цього балету. Балет «Лускунчик» Петра Чайковського  для багатьох така сама невід'ємна частина Різдва, як прикраса ялинки, декорування будинку, зустріч гостей та покупка подарунків. Ніжний хоровод сніжинок, вишуканий танець Феї Драже, яскраві іспанський та арабський танець, заводний російський трепак, витончений «Рожевий вальс» – вся ця різнокольорова палітра дивовижної пластики сприймається як елементи свята. У балеті немає зв'язку з релігійністю різдвяних тем, є лише свято, яке багато родин, незалежно від релігійних переконань, відзначають у цю чудову пору року.

Щелкунчик Киев Сити Балет Яблонский Красницкая Воронова

У «Лускунчику» Петро Чайковський звертається до своєї улюбленої теми: упоратися з чаклунством, перемогти злі чари може лише сила кохання. Лускунчик перетворюється на Принца лише тоді, коли Клара поспішила йому на допомогу… Саме ця тема визначає унікальне поєднання яскравої, святкової обстановки та драматичної історії головних героїв.

Балет "Лускунчик" ідеально підходить для першого знайомства дітей з балетом... У той же час, як маленьким глядачам, так і дорослим поціновувачам балету він обов'язково подарує захоплення красою та відчуття свята у будь-яку пору року! Балет-феєрію «Лускунчик» наша трупа представляла на різних міжнародних фестивалях та гастролях, дарувала можливість поринути у казку глядачам у багатьох країнах світу!

Інші спектаклі

Ромео и Джульетта
Спящая красавица
Жизель
Дон Кихот
Шопениана
Забавный концерт
Щелкунчик
Шехерезада
Лебединое озеро
bottom of page