top of page

РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА

Трагедія Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта» - найвідоміша історія про двох закоханих із ворогуючих сімей, написана наприкінці XVIII століття, дала найсильніший поштовх для створення цілого ряду найвідоміших класичних музичних творів про кохання. Але воістину геніальним та всесвітньо відомим визнано прочитання Сергія Прокоф'єва, який створив абсолютно реформаторську для свого часу музику до балету «Ромео та Джульєтта».

Зараз, коли музику балету «Ромео і Джульєтта» Сергія Прокоф'єва багато хто дізнається буквально за двома першими тактами, навіть дивно, як складно цей твір знаходив дорогу до серця справжніх глядачів, але класичний танець визначив його успіх. Сцени знайомства головних героїв на балу, зізнань у коханні, прощання перед розлукою вирішені найноваторськими способами та підпорядковані головній драматургічній ідеї: кохання вічне! І ця вся багатогранність почуттів та емоцій, які переживають головні герої, дуже тонко передаються засобами хореографії.

Наше хореографічне рішення «Ромео і Джульєтта» максимально відповідає задуму геніального композитора, наголошує на індивідуальності танцювального початку, і з успіхом було представлено на гастролях у Німеччині, Іспанії, Португалії, Великобританії та інших країнах світу.

Інші спектаклі

Лебединое озеро
Щелкунчик
Ромео и Джульетта
Спящая красавица
Жизель
Дон Кихот
Шопениана
Забавный концерт
Шехерезада
bottom of page