top of page

СПЛЯЧА КРАСУНЯ

"Спляча красуня" - казка Шарля Перро, відома нам з дитинства. Петро Ілліч Чайковський та Маріус Петипа за мотивами цієї казки створили видатний балет, визнаний вершиною балетної класики ХІХ століття.

Музика Петра Чайковського відкрила для балетного мистецтва нові горизонти. Балет «Спляча красуня» створювався ним як прекрасна романтична фантазія, що протистоїть сірій повсякденності. Усі дії підкріплені безперервним музичним розвитком, під час яких глядач встигає насолодитися красою та відточеністю рухів артистів.

Драматична канва балету побудована як боротьба добра (феї Сирени) і зла (феї Карабос), проте інше дійство наповнене казкою. І, як годиться в казці, все закінчилося грандіозним весіллям, на яке були запрошені герої багатьох казок!

У казкових образах «Сплячої красуні» втілена мрія про вічне добро, прекрасне кохання та обов'язкове щастя, якого ми всі гідні. Це не залишить байдужим жодного глядача! Наша постановка «Сплячої красуні» мала величезний успіх на гастролях у Великій Британії, Німеччині, Франції, Швейцарії, Румунії та інших країнах світу!

Інші спектаклі

Лебединое озеро
Щелкунчик
Ромео и Джульетта
Спящая красавица
Жизель
Дон Кихот
Шопениана
Забавный концерт
Шехерезада
bottom of page